Posted on: 5 maja 2019 Posted by: Piotr Comments: 0

Chociaż portal YouTube.com to portal, gdzie każdy może zamieścić dowolny film, serwis pełni rolę bardzo ważnej strony informacyjnej. Żyjemy w czasach, w których trudno sobie wyobrazić, aby ktokolwiek korzystał z Internetu, ale nigdy nie słyszał o portalu YouTube.

To zdecydowanie najpopularniejszy serwis, na którym można obejrzeć filmy z całego świata umieszczone tam przez samych internautów. Na YouTube można obejrzeć teledyski, fragmenty filmów kinowych, seriali, a także całą masę ciekawych czy śmiesznych filmików kręconych przez ludzi w najprzeróżniejszych sytuacjach. Wydaje się, że YouTube to przede wszystkim źródło rozrywki, ale tak naprawdę jest też istotnym miejscem zdobywania informacji o bieżących wydarzeniach na całym świecie.

Ludzie, którzy przypadkiem stali się świadkami jakiegoś niecodziennego wydarzenia i sfilmowali je kamerą lub telefonem komórkowym, później zamieszczają te filmiki na YouTube, aby mogło je zobaczyć jak najwięcej ludzi. Często to YouTube jest jedyną stroną, na której można zobaczyć, jak wyglądała jakaś wielka katastrofa, wypadek lub pożar. Z całą pewnością jest to nie tylko portal rozrywkowy, ale także bardzo istotna strona informacyjna.

domy i mieszkania kiekrz