Posted on: 20 lutego 2018 Posted by: Piotr Comments: 0

Walka z nałogami jest jedną z trudniejszych walk jakie człowiek może przejść w swoim życiu. Nałóg bowiem jest stanem, w którym nasz organizm domaga się trujących substancji jako niezbędnych do prawidłowego jego funkcjonowania. Pozornie myślimy, że potrzebujemy uzależniających substancji, gdy w rzeczywistości nie są one nam do niczego potrzebne.

Najtrudniejsze jest właśnie uświadomienie sobie tego. Że nie potrzebujemy palić, pić kawy, czy alkoholu, nie potrzebujemy się zatruwać. To nie może być silniejsze od nas.

Musimy mieć nad tym kontrolę. Rzucanie nałogów to długa i bardzo trudna droga, na której początku znajduje się samoświadomość i chęć zmiany. Następnie ważne jest aby wytrwać w swoim postanowieniu i każdego dnia podejmować walkę z samym sobą.

Trudna walka z pewnością się opłaci i w przyszłości zaowocuje wolnością, bez męczącego uzależnienia, które niejednokrotnie negatywnie wpływało na nasze życie. Trud włożony w walkę z nałogiem przyniesie wyłącznie szczęście i poczucie spełnienia.

suplementy diety www.100greatestnysports.com