Posted on: 16 kwietnia 2019 Posted by: Piotr Comments: 0

Plusem Androida, o którym nie można zapominać, jest jego popularność. Jeśli należysz do hipsterskiej subkultury, taka sentencja zapewne brzmi dla Ciebie jak herezja. Jeśli jednak stawiasz na pierwszym miejscu względy praktyczne, sława googlowego OS-a powinna Cię bardzo cieszyć.

Z wielu powodów. Najważniejszy z nich jest taki, że na Androida wciąż powstają nowe aplikacje. Skoro system jest popularny, tzn.

że płatny program pod „Andka” może się dobrze sprzedać. Natomiast darmowe oprogramowanie z pewnością rozejdzie się jeszcze szybciej, a twórca zarobi na reklamach. Im więcej użytkowników Androida, tym większa szansa, że pojawią się kolejne ciekawe aplikacje.

Inna zaleta powszechności systemu jest taka, że będziesz w stanie obsługiwać większość urządzeń z ekranem dotykowym, z jakimi się zetkniesz. Nowy telefon, tablet czy inny sprzęt nie będzie dla Ciebie wielkim zaskoczeniem. Wprawdzie producenci zwykle modyfikują nieco wygląd Androida, jednak różnice nie są aż tak duże, byś czuł się zagubiony przed ekranem nowego urządzenia z „Andkiem” na pokładzie.

www.andreasvinciguerra.com