ginomanzares Postęp

Od zera do lidera w produkcji mebli

Zarobienie pierwszego miliona to dla wielu przedsiębiorców ogromny sukces, zwłaszcza, gdy zaczyna się od kompletnego zera. Niewielkie oszczędności, chęć zaryzykowania i ciężka praca – tak zazwyczaj wygląda kariera od zera do milionera.

Piotr Voelkel zaczynał w branży meblarskiej od zera. Dziś grupa kapitałowa Vox wyceniana jest na ponad 300 milionów złotych.

Jak udało mu się to osiągnąć? Zanim mężczyzna zaistniał w branży meblarskiej, pracował w poznańskim teatrze i odpowiedzialny był za kwestie techniczne. Do założenia firmy zmusiła go sytuacja w pracy – mógł znaleźć posadę w innym teatrze lub zacząć pracę na własny rachunek.

Zaryzykował i zajął się produkcją luster z oświetleniem. Niestety, ale Polacy nie byli zainteresowani takimi produktami i biznes okazał się porażką.

Voelkel zaryzykował po raz drugi i osiągnął sukces. Na początku lat 90-tych panował duży popyt na meble, zatem takie zajęcie szybko zaczęło przynosić zyski.

Jak widać, dobre rozpoznanie potrzeb rynkowych okazało się konieczne, aby zarobić miliony.

Poznański developer oferuje mieszkania na sprzedaż o różnych standardach Skórzewo mieszkanie w stanie deweloperskim Skórzewo Deweloper Skórzewo, domy i mieszkania w Skórzewie