Posted on: 16 czerwca 2019 Posted by: Piotr Comments: 0

Na sukces e-biznesu składa się wiele czynników. Jednym z nich jest odpowiednia forma marketingu, dzięki której tworzy się pozytywny wizerunek firmy. Podstawowe atuty, które każdy biznesmen będzie starał się podkreślić i wypromować, to rzetelność, solidność oraz jakość usług.

O tych i innych cechach danej firmy mówić będą zadowoleni Klienci, polecając usługi, czy towary danego sklepu. Właśnie takim polecaniem – wśród znajomych oraz znajomych naszych znajomych polega marketing szeptany, zwany też buzz marketingiem, który jest coraz szerzej i skuteczniej wykorzystywany w promowaniu marek. Marketing rekomendacji polega w głównej mierze na polecaniu poprzez Internet danej firmy i jej usług, choć to nie jedyne formy działania dostępne w tego typu marketingu.

Inne, poza działaniami stricte online, to tzw. działania offline, które polegają na wszelkich kontaktach z Klientem w sposób rzeczywisty, poza siecią. Będą to więc wszelkie relacje nawiązywane w sposób bezpośredni, np.

poprzez dostarczenie próbek produktów, etc. To skuteczny sposób na rozwój e-firmy, który przywiązuje Klienta, także tego potencjalnego, do danej marki.

Magazyn do wynajęcia Poznań Starołęka