Posted on: 26 stycznia 2019 Posted by: Piotr Comments: 0

Wiele osób z zapałem śledzi wszystkie ukazujące się na rynku nowości technologiczne. Zdaje się jednak, że zdecydowanie więcej ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, czym na chwilę obecną dysponują, chociażby w swoich telefonach komórkowych.

Z pewnością, tylko niewielki procent posiadaczy smartfonów zdaje sobie sprawę z tego, jak uniwersalne narzędzie informatyczne mają w ręku. Warto na przykład mieć świadomość tego, że w nowoczesnych telefonach komórkowych można sobie zainstalować mapę elektroniczną, czyli GPS.

Tego rodzaju aplikacje są tak samo wartościowe, jak zwykłe samochodowe nawigacje satelitarne. Oczywiście, można z nich korzystać również podczas pieszych przechadzek czy też wtedy, kiedy jeździmy sobie na rowerze.

GPS to tylko jeden z wielu przykładów bardzo interesujących rozwiązań informatycznych, jakie w dzisiejszych czasach są na wyciągnięcie ręki. Korzystajmy z nich więc, a przynajmniej uświadommy sobie ich istnienie, no bo oczywiście nie wszystkie one okażą się akurat nam przydatne.

www.2jz-design.com