ginomanzares Postęp

DZIK i TUR – superato superżołnierza

Przemysł motoryzacyjny jest niezbędną gałęzią przemysłu wojskowego. Różnego rodzaju samochody umożliwiają swobodną i bezpieczną pracę żołnierzom i pracownikom wojska. Mowa o samochodach cywilnych, którymi poruszają się pracownicy jednostki, a także autach bojowych niezbędnych podczas akcji. Przemysł motoryzacyjny w Polsce ma wiele w tym temacie do powiedzenia, zwłaszcza jeśli chodzi o samochody bojowe produkowane w Polsce dla polskich żołnierzy. Dzik i Tur to nazwy zwierząt, ale i mocny aut bojowych.

Nie bez powodu wzięły swą nazwę właśnie od tych zwierząt – są wytrzymałe, trwałe, odporne. Czym wyróżnią się DZIK i co wnosi do wojska polskiego? Opancerzona kabina to jego największa zaleta. Auto jest tak zaprojektowane, aby mogła poruszać się na patrolach i bezpiecznie przewozić żołnierzy. Do TURa wejdzie aż 5 osób i każda z nich jest bardzo dobrze chroniona. Ten wytrzymały samochód może wytrzymać nawet silny wybuch.

Oba auta są nastawione na długą jazdę, bo na pełnym baku pojedzie się ponad 500 kilometrów.

baterie trakcyjne do wózków elektrycznych W naszej ofercie znajduje się łyżka skarpowa która przydaje się podczas kopania